Op donderdag 4 September is de overzichtstentoonstelling van de Open Atelierroute Almelo 2026 officieel geopend. In aanwezigheid van veel deelnemende kunstenaars verrichtten Floortje van Loon en wethouder Cultuur Margreet Overmeen-Bakhuis de opening.
De tentoonstelling in het Huis van Katoen en Nu geeft een mooi overzicht van het werk van de kunstenaars die in het open atelierweekend hun ateliers openstellen. Bezoekers krijgen hier alvast een voorproefje van de diversiteit en kwaliteit die de 34e editie van de Open Atelierroute Almelo te bieden heeft.
De overzichtstentoonstelling is te bezoeken van 5 tot en met 20 september, tijdens de gebruikelijke openingstijden van het Huis van Katoen en Nu. Kom langs, laat je verrassen door de werken en ontdek welke ateliers je tijdens het open atelierweekend wilt bezoeken!